Vitajte. Naše stránky boli navštívené až 46781 krát.

Návštevná kniha

tamar sternPridané 10.04.2017 o 12:18
E-m@il
toto som ja nasla, je to tak??? to sa neda brat nalachko, tam pisu, iba take pozehnane manzelstvo je bohom uznane

MilanPridané 11.08.2015 o 08:24
Prečo na farskej stránke dávate politické video a robíte tak kampaň Smeru?

Odpoveď:
Umiestnením videa sme nemali v úmysle robiť reklamu politickej strane. Ale sme sa tešili z hasičského auta ktoré dostala naša obec, nakoľko tí istí občania sú aj naši farníci.

František MíkaPridané 03.06.2015 o 09:10
E-m@il
PBJK, možno by bolo dobré, zmeniť odkaz na aktuality na následovnú adresu, ktorá odpovedá novej stránke BBSJ.
Adresa novoupravenej stránky je: http://bozskesrdce.webnode.sk/
Požehnaný deň vám všetkým praje František Míka, Košice

Vyriešené. Ďakujeme

Maslová rod.KrajčíkováPridané 26.05.2015 o 07:27
E-m@il
Pozdravujem Vás, pred 64 rokmi som bola pokrstená vo Vašom prenádhernom kostole.Tu som prijala aj prvé sväté prímanie a sviatosť birmovania. Verím, že mi zdravie dovolí ešte aspoň raz navštíviť tento svätý stánok.
Prajem požehnaný deň,Mária

Ján RaganPridané 16.10.2014 o 22:49
E-m@il
Požehnaný deň, prosíme Vás o informáciu o rodičovch otca Ladislava Kálaya narodeného v Litave, neskôr pôsobil vo Zvolene.
Ď. manž. Raganovci, Banská Bystrica

ElenaPridané 02.07.2014 o 21:54
E-m@il
Ďakujeme p.dekanovi J.Krausovi a farníkom za požehnaný deviaty deň púte k BSJ ktorej sme sa zúčastnili, kde ste nás už tradične srdečne privítali a potvrdili svoju pohostinnosť.
Milí Litavčania prajeme Vám, aby Vaše srdcia ostali aj naďalej naplnené láskou, ochotou a srdečnosťou. Právom Vám patrí Centrum BBSJ a vážime si, že aj my sme člemni Bratstva.
Pozdravujú a spomínajú pútnici z Kláštora pod Znievom

JankaPridané 06.06.2013 o 16:12
E-m@il
Put 1.6. 2013 bola genialna, f. Dusan nemal chybu, nádherný kostol, spevy, atmosféra, pohostenie proste duchovný zážitok, ďakujeme a chceme sa prihlásiť aj do bratstva. Napíšte mi na meil postup. Ďakujeme

k adorácii 21.7.2012Pridané 23.07.2012 o 15:15
že bola moc pekná!!!! (emoticon)
len tak ďalej.

Štefan Plevo,stPridané 16.06.2012 o 14:54
E-m@il
Dňa 15.júna 2012 z farnosti Modrý Kameň sme sa za autobus veriacich zúčastnili púte k Božskému Srdcu vo vašej peknej upravenej obci LITAVA v kostole Sv.Margity.Bol to vynikajúci duchovný zážitok.Cítili sme sa veľmi dobre.Ďakujeme aj za milé pohostenie-občerstvenie po skončení sv.omše.Moje fotografie ako amatéra môžete vidieť aj z tejto púte na adrese:www.picasaweb.google.sk/stefan.plevo sú všetkým k dispozícii aj na voľné sťahovanie.S pozdravom Plevo Štefan,st.pútnik z farnosti Modrý Kameň.

ironPridané 04.06.2012 o 08:19
WWW
Velmi pekna stranka a mam pocit ze sem chodia aj mili ludia. Len tak dalej

Elena K.Pridané 04.01.2012 o 20:20
E-m@il
Na vašej stránke som si pozrela biblický príbeh, ktorý si pripravili vaši mladí a zahrali na Vianoce pred kostolom, / mimoriadne vhodný priestor/. Bolo to veľmi pekné a vydarené predstavenie a dovoľujem si všetkým účinkujúcim vysloviť veľké Ď A K U J E M! Som veľmi potešená z toho, že nám rastú takí krásni pokračovatelia rodu kresťanov - katolíkov.Bola to krásna bodka za ešte krajšími sviatkami. Pán Boh zaplať a oplať túto snahu všetkým, ktorí sa pričinili akýmkoľvek spôsobom na príprave a realizácii ŽIVÉHO BETLEHEMU 2011.
S pozdravom Elena K.

Štefan Plevo,st.Pridané 03.07.2011 o 14:36
WWW
Srdečne Vás pozdravujem.Bol som nadšený krásnym kostolom vo Vašej peknej dedinke Litava,kde som bol s pútnikmi z farnosti Modrý Kameň 1.7.2011.Fotografie,ktoré sa mi podarili nafotiť môžete vidieť v mojej verejnej fotogalérii na adrese:www.picasaweb.google.sk/stefan.plevo .Dávam k dispozícii všetkým účastníkom.S pozdravom Štefan,st.

Pútnici z Kláštora pod ZnPridané 02.07.2011 o 22:23
Pútnici Z farnosti Kláštor pod Znievom, ktorí sa zúčastnili 1.júla 2011 Slávnosti Božského Srdca Ježišovho ďakujú za milé privítanie, za
krásnu slávnostnú svätú omšu ktorú celebroval Mons. Rudolf Baláž, banskobystrický biskup.Pre všetkých to bol požehnaný milostiplný čas. Pán Boh zaplať za všetky dobra!

Peter HoleckoPridané 18.06.2011 o 16:41
Pochvaleny bud jezis kristus. Som clen BBSJ od roku 2004 Bozske srdce Jezisovo a Mariine sdrce su mojimi pomocnikmi Peter Holecko

Katarína PálkováPridané 11.05.2011 o 10:16
Pochválen Pán Ježíš Kristus pán farár, mám dnes čas tak píšem ešte nejaké záznamy do kroniky, prosím vás o nejaké info týkajúce sa filiálok trpín, cerovo na obdobie - Január- apríl.
Na obdobie január až marec nemám záznam z našej farnosti, je niečo čo by tam malo byť a ja som na to zabudla ? Kroniku vám donesiem v piatok do školy. Ďakujem a prajem pekný deň s pozdravom Katka

Katarína PálkováPridané 31.01.2011 o 21:04
E-m@il
Pozdravujem vás a veľmi milo ma prekvapila táto web. stránka našej farnosti, dnes mi dobre poslúžili oznamy ďakujem : niečo z histórie farnosti mám na papieri tak možno by sa to hodilo aj sem . s pozdravom Katka

Napíšte správu

*Meno:
E-mail: [nepovinné]
Web: [nepovinné]
*Správa: Emotikony

*Príklad: Dvadsaťosem mínus šesť sa rovná
* Údaje označené hviezdičkou sú povinné.
Môžete použiť: BB kódy (vätšinu) a smajlíky v tvare :-) alebo [happy] .
Fara Litava - 1135 | Created 2010

Čítania

Keď ťa to v kostole nebaví

# -*- coding: utf-8 -*- # Copyright (c) 2012, Pavol Otto # Released under BSD license ( http://www.opensource.org/licenses/bsd-license.php ) import os, sys, re from mod_python import util from datetime import timedelta from cgi import escape sys.path.append( os.path.join( os.path.split( __file__)[ 0], "litcal")) from litcalendar import litcalendar linkreplace = re.compile( "(?<=)") liturgia_link = "%s" format_xml_cell = """ %s %s """ format_xml = """ %d %d %d %s %s %s %s """ format_httag = """